דף הבית / חדשות החשמל / הסכם למימון מערכות סולאריות בהיקף של 150 מיליון ₪

הסכם למימון מערכות סולאריות בהיקף של 150 מיליון ₪

חברות Enerpoint ו-Cal חתמו על הסכם למימון מערכות סולאריות בהיקף של 150 מיליון ₪

 

חברת אנרפוינט ישראל, המייבאת ומתקינה מערכות סולאריות להפקת חשמל ביתי, חתמה עם חברת Cal על הסכם להקצאת אשראי לבעלי בתים פרטיים בהיקף של 150 מיליון ₪ למימון מערכות סולאריות שיותקנו על גגות הבתים. ההלוואה, תאפשר לבעלי בתים פרטיים עם גגות בשטח של 70 מ”ר ומעלה, להתקין מערכת סולארית ולשלם על המערכת עלות ראשונית של 5000 ₪ בלבד והיתרה בתשלומים חודשיים לתקופה של 10 שנים. גובה ההחזר החודשי צפוי להיות מכוסה במלואו ע”י החשמל שתייצר המערכת הסולארית, כך שלמעשה, “השמש תממן את תשלום ההלוואה”.

פרסום

 

שיתוף פעולה מעניין וראשון מסוגו בישראל נחתם בין חברת אנרפוינט ישראל לחברת Cal, לטובת מימון הלוואות להתקנת מערכות סולאריות ביתיות. החברות יציעו ללקוחותיהן מימון אטרקטיבי בתנאים נוחים עבור התקנת מערכות סולאריות ביתיות להפקת חשמל סולארי מאנרגיית השמש.

כידוע, בשנים האחרונות הממשלה מקלה משמעותית ברגולציה ובבירוקרטיה לאימוץ טכנולוגיות  סולאריות להפקת חשמל ירוק ובריא לסביבה. שיטת ה”מונה נטו” הנהוגה כיום, מאפשרת לצרכן הפרטי לייצר חשמל באופן עצמאי לשימוש עצמי ולקזז את החשמל אותו הוא מייצר מחשבון החשמל שלו. למונה נטו, הצטרפו לאחרונה גם הקלות ופטורים נוספים דוגמת פטור מהיטל השבחה, פטור מארנונה ופטור ממס הכנסה עד תקרת ייצור חשמל בשווי של 24,000 ₪ בשנה, וזאת על מנת לאפשר לעוד אנשים פרטיים לאמץ את הטכנולוגיה.

 

אלא שרבים לא הזדרזו לעשות כן, ככל הנראה בשל ההשקעה הגבוהה הנדרשת. עלות מערכת ממוצעת בגודל 10 KW (המתפרסת על שטח של כ- 100 מ”ר גג) עומדת עד – כ- 70 אלף ₪, השקעה לא קטנה עבור רוב משקי הבית. כעת זה הופך קל יותר לאמץ את המערכת הירוקה והחסכונית– אנרפוינט ו- Cal משיקות תוכנית מימון אגרסיבית (לתקופה מוגבלת) הכוללת תשלום ראשוני של 5000 ₪ בלבד ואת היתרה תממן חברת Cal בהלוואה לתקופה של עשר שנים – כאשר אנרפוינט מתחייבת לתפוקת ייצור חשמל מוגדרת מראש בתקופת ההלוואה.

 

פרסום

דני דנן, מנכ”ל Enerpoint ישראל: “מדובר בבשורה של ממש.  אימוץ מערכת סולארית תייצר למשפחה הממוצעת בישראל חשמל בשווי שנתי של מעל ל- 9,000 ₪ וחיסכון של מעל ל- 100,000 ₪ ב- 20 שנה. אם לוקחים בחשבון את אופציית המימון הנוחה של חברת Cal, מדובר באחת ההשקעות המשתלמות ביותר, לא רק לכיס אלא גם לאיכות הסביבה של כולנו”.

 

דורון ספיר, מנכ”ל Cal: “במסגרת שיתוף הפעולה עם אנרפוינט אנו מעניקים את פתרון מימוני ייחודי ומותאם לקוח, ובכך מאפשרים ללקוחות להפוך את גג ביתם בצורה קלה ופשוטה לנכס מניב המביא לקיטון בהוצאות הבית, וזאת כמובן לצד התרומה המשמעותית לסביבה.”

אנשי חברת EnerPoint וחברת Cal במעמד החתימה להסכם למימון מערכות סולאריות ב-150 מיליון ₪ | יחצ, 

Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של חשמלנט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל חשמלנט

מערכת פורטל חשמל נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית החשמל ותעשיית התאורה. בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

עונת השיפוצים בחברת חשמל החלה

עם בוא הסתיו ולקראת החורף החלה עונת השיפוצים בחברת החשמל עם בוא הסתיו, החלה חברת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.