אל סורג מבצעת פרויקט רחב היקף להתייעלות וחסכון באנרגיה עבור בנק לאומי עם ציפויי "אל-סאן"

קבוצת אל סורג השלימה בימים אלו עבודות של התקנת ציפויי "אל-סאן" על גבי 2,000 מ"ר של חלונות קיר מסך בבניין ההנהלה של בנק לאומי בתל אביב ברחוב יהודה הלוי. עבודה זו, , מהווה המשכו  של פרויקט נרחב לקידום התייעלות וחסכון אנרגטי שמבצע בנק לאומי בסניפי הבנק ברחבי הארץ בשנתיים האחרונות וכחלק ממדיניות האחריות התאגידית בלאומי.

 

חלונות בניין המשרדים של הבנק היו חשופים מרבית שעות היום לקרינת שמש ישירה, אשר גרמה לעומסי חום וסנוור גבוהים בחלל המבנה. ציפויי "אל-סאן" המיוצרים על ידי "קטלב חניתה", מאפשרים שדרוג משמעותי של תכונות הזכוכית הקיימת להתנגדות למעבר קרינת חום. לכך מתווסף השיפור הרב בנוחות הטרמית בתוך המבנה ע"י ההצללה הנעימה ומניעת הבוהק והסנוור על מסכי המחשב, אשר מתקבלות לאחר התקנת הציפוי על החלונות ותורמים להגברת יעילות ונוחות העובדים.

פרסום

 

אל סורג זכתה במכרז לביצוע הפרויקט לאחר שהוכחה יעילותם וכדאיותם הכלכלית של הציפויים במסגרת ניסויי שטח ומדידות. במסגרת הניסויים הוכיחו הציפויים את יכולתם להוריד את הטמפרטורה בתוך חלל הממוזג, במספר  מעלות, לייעל את פעולת מערכת המיזוג ולחסוך כ – 10% בצריכת החשמל הנדרש לקירור. הסימולציה לבדיקת ההשפעה על פרופיל צריכת האנרגיה של הבניין הראתה כי ההשקעה צפויה להחזיר עצמה בתוך מספר שנים.

 

ציפויי "אל-סאן" לחלונות משתלבים כיום כאלמנט מוכר ויעיל לחיסכון באנרגיה, בתהליכי בניה ירוקה ולצמצום פליטות גזי חממה, המאפשר שדרוג השמשות קיימות במבנים ומבטל את הצורך בהחלפה יקרה ומטרידה של זכוכיות קיימות בבניין , או החלפת מערכות המיזוג.

 

עוזי זהרוני, מנהל חטיבת אל-סאן: "אנו שמחים על הכרתו של בנק לאומי ביכולות הציפויים לחסכון אנרגטי ולכדאיות כלכלית וארגונומית. ביחד עם חניתה, אנו מציעים כיום ללקוחותינו, אפשרות לבצע סימולציה ממוחשבת המציגה את כדאיות הפרויקט עוד בטרם הביצוע ואף ניסוי לתיקוף הממצאים. לאחר ההתקנה אנו מעניקים ללקוחותינו אחריות לעמידות הציפוי למשך תקופה של 12 שנים.

פרסום

 

ציפויי "אל-סאן"- מותקנים על שמשות מבנים קיימים ומבוססים על טכנולוגיה המאפשרת סינון סלקטיבי של קרני השמש וצמצום של עד 80% מהחום החודר דרכן. בכך הם מצליחים להביא לחסכון משמעותי של 25% ויותר בצריכת האנרגיה למיזוג המבנה ובכך גם להפחתה בבלאי מערכות המיזוג, צמצום רב בפליטת הפחמן, לתרומה משמעותית לאיכות הסביבה ולשיפור משמעותי במדדי הנוחות התרמית לנמצאים במבנה. ציפויי ה"אל-סאן" מפותחים ומיוצרים בישראל ע"י מפעל "קטלב" בקיבוץ חניתה, משווקים ומותקנים בישראל על ידי חברת אל-סורג. יכולות החיסכון של היריעות מגובות בטכנולוגיה ייחודית שפותחה בקטלב המאפשרת ציפוי עם אורך חיים גבוה במיוחד והאפשרות להציג מראש את כמות האנרגיה שתיחסך לאחר התקנת הציפויים ואת תקופת החזר ההשקעה.

 

קבוצת אל סורג- הינה החברה הוותיקה והגדולה ביותר בישראל לפתרונות מיגון פיזי למבנים. טכנולוגיות המיגון של אל סורג משלבות בטחון יחד עם חסכון ומעניקות הגנה פיזית לאדם ולרכוש מפני איומים שונים, לצד חיסכון רב בהוצאות אנרגיה, מבלי להתפשר על אסתטיקה עיצובית. סדרת המוצרים לחיסכון באנרגיה מציעה התייעלות וחיסכון בצריכה תוך תרומה לאיכות הסביבה. מערכות המיגון הפיזי מותאמות להגנה מפני מגוון התרחישים והאיומים על דיירי מבנים ורכבים, החל מהגנה מפני שברי זכוכיות או נפילה מגובה, דרך הגנה מפני פריצות וגניבות וכלה בהגנה על חיי אדם כתוצאה מפעולות טרור ואלימות המתבטאות בירי והדף פיצוץ.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל חשמלנט. חשמלנט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום החשמל והתאורה .בחשמלנט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום החשמל והתאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

כתבות נוספות

יישום בינה מלאכותית (AI) בחוות שרתים עם Vertiv ואלכסנדר שניידר

3 באפריל 2024

מהפכת החשמל הביתי הירוק יוצאת לדרך:

7 במרץ 2024

אלקטרה פאוור וענקית האנרגיה אנלייט יקימו מיזם ייעודי לאספקת חשמל מאנרגיה יר...
אנלייט אנרגיה מתחדשת: השיקה של פרויקט סולארי ראשי בישראל והרחבת הנוכחות בהו...
GRÄSSLIN המקורי מתוצרת גרמניה חוזר לישראל! זמין עכשיו ברשתות הסיטונאיות
חברת החשמל זכתה זו השנה האחת עשרה ברציפות בדירוג השיא:
יישום בינה מלאכותית (AI) בחוות שרתים עם Vertiv ואלכסנדר שניידר

3 באפריל 2024

מהפכת החשמל הביתי הירוק יוצאת לדרך:

7 במרץ 2024

אלקטרה פאוור וענקית האנרגיה אנלייט יקימו מיזם ייעודי לאספקת חשמל מאנרגיה יר...
אנלייט אנרגיה מתחדשת: השיקה של פרויקט סולארי ראשי בישראל והרחבת הנוכחות בהו...
תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום