אסקו ישראל הגישה בקשה לקבלת רישיון לאספקת חשמל ללקוחות פרטיים ועסקיים

מנכ״ל אסקו ישראל, דן בר משיח: ״בהתאם להתפתחויות בתחום החשמל, הוא יהיה תחרותי יותר, חדשני יותר ומשתלם יותר ללקוח. אסקו ישראל נערכת לכך, ופעילותה מאפשרת לה להיות תחרותית ואטרקטיבית ללקוח״

 

אסקו ישראל, החברה הגדולה בישראל בתחום ההתייעלות האנרגטית וניהול הצריכה, מרחיבה את סל השירותים ללקוחותיה ומבקשת רישיון אספקת חשמל.

פרסום

אסקו ישראל הינה חברה העוסקת בתכנון, ביצוע ומימון פרויקטים להפחתת חשבון האנרגיה של לקוחותיה, והינה הכלי המרכזי להשגת יעדי התייעלות אנרגטית. החברה עוסקת בייזום ותפעול פרויקטים להתייעלות אנרגטית, לייצור חשמל סולארי, לחלוקה ולהספקת חשמל. החברה ביצעה כ-1,000 פרויקטים בהם השקיעה בחידוש ציוד ובמערכות בקרה מתקדמות והשיגה חיסכון אנרגטי ותפעולי משמעותי, אותו היא חולקת עם הלקוח בחוזה ארוך טווח. בנוסף עוסקת אסקו בתחומים משיקים נוספים: אגירת חשמל, קו-גנרציה ופיתוח ויישום טכנולוגיית Smart Grid ו-Micro Grid. על כן, תחום אספקת החשמל, ללקוחות עסקיים ופרטיים, עולה בקנה אחד ומשלימה את פעילותה של אסקו בתחום.

אסקו שעוסקת מזה 15 שנה בהפחתת חשבון האנרגיה של לקוחותיה, היא בעלת ניסיון ייחודי בצד הצריכה. אסקו פיתחה מערכות מיחשוב מתקדמות שלומדות את פרופיל צריכת האנרגיה, חשמל ודלקים של הלקוח, ובאמצעות פריסת מאות מוני חשמל ואנרגיה שמשדרים לענן האנרגיה של אסקו, יודעית החברה לעלות על בזבוזי אנרגיה, עבודת מערכות לא יעילה ושאר הבעיות, ומנצלת מידע זה להחלפת מערכות ולניהולם, ולמקסום החיסכון.

פרסום

לפני מספר חודשים השלימה קרן אלומה את השקעתה באסקו ישראל ורכשה של 50% מהון המניות החברה בהסכם שליטה משותפת עם מנכ"ל ומייסד החברה, דן בר משיח, תמורת כ-40 מיליון שקלים.

בהתייחסו לכניסתה של אסקו ישראל לתחום אספקת החשמל, אמר היום דן בר משיח: ״בעוד מספר שנים לא רב, שוק החשמל ייראה אחרת לחלוטין וחלק גדל והולך יהיה מיוצר באמצעות אנרגיות מתחדשות. מרבית הרכבים שיימכרו בישראל יהיו חשמליים או היברידים, וספקי החשמל יציעו פתרונות התייעלות אנרגטית והצעות ערך של חשמל משולבות עם תחומים אחרים. בהתאם להתפתחויות, תחום החשמל יהיה תחרותי יותר, חדשני יותר ומשתלם יותר ללקוח. אסקו ישראל נערכת לכך, ופעילותה מאפשרת לה להיות  תחרותית ואטרקטיבית ללקוח״.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל חשמלנט. חשמלנט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום החשמל והתאורה .בחשמלנט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום החשמל והתאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

כתבות נוספות

יישום בינה מלאכותית (AI) בחוות שרתים עם Vertiv ואלכסנדר שניידר

3 באפריל 2024

מהפכת החשמל הביתי הירוק יוצאת לדרך:

7 במרץ 2024

אלקטרה פאוור וענקית האנרגיה אנלייט יקימו מיזם ייעודי לאספקת חשמל מאנרגיה יר...
אנלייט אנרגיה מתחדשת: השיקה של פרויקט סולארי ראשי בישראל והרחבת הנוכחות בהו...
GRÄSSLIN המקורי מתוצרת גרמניה חוזר לישראל! זמין עכשיו ברשתות הסיטונאיות
חברת החשמל זכתה זו השנה האחת עשרה ברציפות בדירוג השיא:
יישום בינה מלאכותית (AI) בחוות שרתים עם Vertiv ואלכסנדר שניידר

3 באפריל 2024

מהפכת החשמל הביתי הירוק יוצאת לדרך:

7 במרץ 2024

אלקטרה פאוור וענקית האנרגיה אנלייט יקימו מיזם ייעודי לאספקת חשמל מאנרגיה יר...
אנלייט אנרגיה מתחדשת: השיקה של פרויקט סולארי ראשי בישראל והרחבת הנוכחות בהו...
תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום