הונחה אבן פינה לבניין ומתחם תפעולי חדש לחברת החשמל במתחם שורק.

עוד צעד ברפורמה: לקראת יישום הסדר הנכסים ופינוי מתחמי פעילות של חברת החשמל בתל אביב –

הונחה אבן פינה לבניין ומתחם תפעולי חדש לחברת החשמל במתחם שורק

_____________________________________________

פרסום

היום התקיים טקס הנחת אבן פינה למתחם תפעולי והמשרדים החדש של חברת החשמל העתיד לקום בגן שורק

בין הנכסים שיפונו עם אכלוס מתחם גן שורק נמצא גם מתחם החברה ברחוב החשמל בת"א ,המרכז הטכני ברחוב קרמניצקי ואתר גיבורי ישראל

____________________________________________________

 

בטקס שהתקיים היום, יום שלישי 4.2.20  הונחה אבן פינה למתחם הכולל  מבנה תפעולי ובנין משרדים חדש של חברת החשמל. הטקס התקיים במעמד ראש העיר ראשון לציון רז קינסטליך, יו"ר דירקטוריון חברת החשמל האלוף במיל' יפתח רון טל, מנכ"ל חברת החשמל עופר בלוך ,ויו"ר ארגון העובדים דוד (מיקו) צרפתי.

המתחם החדש שיקום ירכז וייתן מענה דיורי למתחמי העבודה של חח"י אשר יפונו מהאתרים שהיו ברשות החברה בגוש דן.

מתחם גן שורק  יקום על שטח של כ-95 דונם. המתחם יכלול משרדים, שטחים תפעוליים, מחסנים וחניות  . סה"כ היקף הבינוי  הינו כ- 43,500 מ"ר ברוטו מתוכו בינוי עילי  בשטח של כ- 29,000 מ"ר ברוטו הכולל מבנה משרדים בן 7 קומות (מעל קומת קרקע), מבנה תפעולי, בית מלאכה חשמלי ומבנה של פונקציות משותפות. קומת מרתף בשטח כולל של כ-14,500 מ"ר ברוטו, תכלול  אזור ממוגן, שטח תפעולי וחניה.

רז קינסטליך, ראש עיריית ראשון לציון אמר: "אנחנו מקבלים בברכה את כניסתה של חברת החשמל לראשון לציון ורואים בזה אמון בחוסנה של העיר. ראשון לציון נמצאת בפני פיתוח אדיר בשנים הקרובות ואני מודה לכל החברות הגדולות במשק שמקימים כאן את ביתן. עיריית ראשון לציון תמשיך להשקיע ולפתח את מתחמי העסקים לרווחת העובדים ותושבי העיר".

פרסום

יו"ר הדירקטוריון, האלוף במיל' יפתח רון-טל בירך את הנוכחים ואמר:" הנחת אבן הפינה לבניין המשרדים והתפעול בגן שורק הינה אבן דרך חשובה במימוש הרפורמה ההסטורית אשר יאפשר ניהול ותפעול אפקטיביים, יעילים ומודרניים כחלק מחזון חברת החשמל המתחדשת.
החברה רואה חשיבות רבה במעבר למתחם. כמו כן, אנחנו שמחים לקחת חלק בפיתוחה המואץ של העיר ראשון לציון ומברכים על שיתוף הפעולה ההדוק והמוצלח עם הנהלת העיר

עופר בלוך, מנכ"ל חברת החשמל:  ". המעבר לראשון לציון  יאפשר לחברת החשמל ליישם  את התחייבותה  כחלק מצעדי התייעלות הנגזרים מהרפורמה בחברת החשמל וכן יכולת להסדיר את כלל צרכי הדיור של החברה לאור השינויים הארגוניים הנעשים בחברה במסגרת הרפורמה.

מדינת ישראל, חברת חשמל, רשות מקרקעי ישראל ועיריית ותל אביב-יפו, חתמו בינואר 2018 על הסכם באשר להסדר נכסיה של חברת החשמל לישראל. על פי ההסכם, תתפנה חברת החשמל מ-16 נכסים בכל רחבי הארץ, ביניהם נכסים מרכזיים בעיר תל אביב-יפו כדוגמת מתחם רחוב החשמל, מבנה החברה ברחוב קרמניצקי והאתר הנמצא בגיבורי ישראל. הנחת אבן הפינה במתחם גן שורק אשר מועד סיומו מתוכנן לאוגוסט 2023, תאפשר פינוי חלק מהנכסים כחלק מצעדי התייעלות הנגזרים מהרפורמה בחברת החשמל.

את הפרויקט יקימו חברת סולל בונה-שיכון ובינוי בע"מ  אשר זכו במכרז בהיקף כולל של כ- 390 מיליון  ₪. המבנה מתוכנן בהתאם לתקן בניה ירוקה,  בניה בת – קיימא תוך חסכון באנרגיה, חסכון במים שפירים, שימוש בחומרים ממוחזרים, עמדות טעינה לרכבים חשמליים, הפרדת פסולת, שמירה על בריאות העובדים ועוד.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל חשמלנט. חשמלנט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום החשמל והתאורה .בחשמלנט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום החשמל והתאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

כתבות נוספות

יישום בינה מלאכותית (AI) בחוות שרתים עם Vertiv ואלכסנדר שניידר

3 באפריל 2024

מהפכת החשמל הביתי הירוק יוצאת לדרך:

7 במרץ 2024

אלקטרה פאוור וענקית האנרגיה אנלייט יקימו מיזם ייעודי לאספקת חשמל מאנרגיה יר...
אנלייט אנרגיה מתחדשת: השיקה של פרויקט סולארי ראשי בישראל והרחבת הנוכחות בהו...
GRÄSSLIN המקורי מתוצרת גרמניה חוזר לישראל! זמין עכשיו ברשתות הסיטונאיות
חברת החשמל זכתה זו השנה האחת עשרה ברציפות בדירוג השיא:
יישום בינה מלאכותית (AI) בחוות שרתים עם Vertiv ואלכסנדר שניידר

3 באפריל 2024

מהפכת החשמל הביתי הירוק יוצאת לדרך:

7 במרץ 2024

אלקטרה פאוור וענקית האנרגיה אנלייט יקימו מיזם ייעודי לאספקת חשמל מאנרגיה יר...
אנלייט אנרגיה מתחדשת: השיקה של פרויקט סולארי ראשי בישראל והרחבת הנוכחות בהו...
תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום