דף הבית / חדשות חברות ישראליות / הכנסות אל-מור חשמל עלו ב-20%, אך הרווח הנקי נחתך ב-43%

הכנסות אל-מור חשמל עלו ב-20%, אך הרווח הנקי נחתך ב-43%

אינדקס חברות וספקים

אל-מור חשמל מדווחת על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי של 2019. החברה מתמחה בתכנון והקמה של מערכות אנרגיה וחשמל מורכבות.

פרסום

דוחות החברה מצביעים על גידול של 20% בהכנסות אשר הסתכמו ברבעון השלישי לכ-76.5 מיליון שקל, לעומת כ-63.9 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הצמיחה בהכנסות נובעת מגידול בתחום פעילות פרויקטי החשמל, הן בצבר ההזמנות והן בקצב התקדמות הפרויקטים.

ההכנסות בתחום פרויקטי החשמל בחברה בתשעת החודשים הראשונים של 2019 הסתכם בכ-262 מיליון שקל, ומהווה כ-91% מסך הכנסות מגזר פעילות זה ב-2018 כולה.

הרווח הגולמי הסתכם ברבעון השלישי בכ-12.4 מיליון שקל, גידול של כ-6% ביחס לכ-11.7 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הגידול ברווחיות הגולמית נובע מהגידול בהכנסות. שיעור הרווחיות הגולמית ברבעון השלישי של 2019 נאמד בכ-16.2% מסך הכנסות החברה ומושפע, בין השאר, מפרויקטים בתחום החשמל בהם מבוצעות עבודות הנדסה אזרחית משמעותיות על ידי קבלן משנה ובעיקר השפעתו של פרויקט אשר תרם למחזור ההכנסות ברבעון כ-15 מיליון שקל בתרומה של כ- 8% כתוצאה מכך, ירד שיעור הרווח הגולמי הכולל, ב- 2%.

הרווח הנקי הסתכם ברבעון השלישי בכ-3 מיליון שקל, בהשוואה לרווח נקי של כ-5.3 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הירידה נובעת בין היתר מהפסד של כ- 750 אלף ₪ בסעיף חלק הקבוצה ברווחי תוצאות חברות מוחזקות.

פרסום

השחיקה ברווח הנקי הושפעה מירידת ערך השקעה בחברה מוחזקת בסך כ-200 אלף ש"ח וכן מירידה ברווחיות בחברה מוחזקת הפועלת בתחום מיזוג האויר אשר חלק החברה בהפסדיה ברבעון השלישי הסתכמו לכ- 550 אלפי ש"ח לאור פרויקטים ברווחיות נמוכה בתחום מיזוג האוויר.  בנוסף לאמור לעיל, הוצאות המס ברבעון עלו עקב הוצאות מיסים בגין שנים קודמות בסך של כ- 420 אלפי ש"ח.

Print Friendly, PDF & Email
מצטרפים לדף הפייסבוק של חשמלנט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל חשמלנט

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל חשמל נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית החשמל ותעשיית התאורה. בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר / כמו כן אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל:[email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

הרשמו לניוזלטר