דף הבית / קורסים ולימודים בחשמל / חולמים להשתלב בשוק הבינלאומי? כך תעשו את זה

חולמים להשתלב בשוק הבינלאומי? כך תעשו את זה

סטודנטים שרוצים לעשות בסחר בינלאומי צריכים לקבל הכשרה מתאימה ולהיות בעלי מבני אישיות שיאפשר להם לזהות פוטנציאל של חומרים, מוצרים ושירותים מסוימים. במאמר הבא נציג את שלבי המפתח ונבין מה מאפיין כל אחד מהם

הרבה צעירים מזהים כיום את הפוטנציאל הגבוה של סחר בינלאומי. בלי קשר לתחושה של כפר גלובאלי ולאפשרויות השימוש האינסופיות באתרי אינטרנט על מנת לשווק מוצרים, שירותים וחומרי גלם, יש גם מסלול קלאסי של סחר בינלאומי. המסלול הזה קורץ ליזמים בתחילת דרכם והוא מתאים לכל מי שרוצה להשתלב בשוק של ייבוא וייצוא.

עם זאת, סחר בינלאומי הוא חלק מענף רחב שמושפע משינויים רגולטוריים ופוליטיים. המשמעות היא שיש צורך בהכשרה ארוכה יחסית על מנת לקבל את הכלים המתאימים ועם הזמן נדרשת גם צבירת ניסיון. הטעות הנפוצה היא לנסות להתחיל לייצא או לייבא מוצרים מסוימים בלי להבין את ההשלכות, אך ניתן להימנע ממנה אם מקפידים לעבור את כל שלבי המפתח בדרך אל הגשמת החלום.

פרסום

הקורס שילמד אתכם לסחור

השלב הראשון בהכשרת סטודנטים לקראת סחר בינלאומי הוא קורס יבוא יצוא שמאפשר הקניית ידע, ניסיון והבנה. הקורס הכרחי להצלחתו של כל מי שמעוניין לעסוק בסחר חוץ ולמזלם של סטודנטים, תנאי הקבלה אליו לא דורשים ניסיון קודם. למעשה, הקורס מהווה פלטפורמה אידיאלית לצבירת מיומנות והוא כולל מפגשים עם מגוון רחב של אנשי מקצוע ומומחים.

מטרת הקורס שמלמד צעירים להשתלב בסחר בינלאומי, יבוא ויצוא היא להקנות להם יעד תאורטי ומעשי. הקורס מתמקד במגוון נושאים שקשורים לסחר בינלאומי והוא נועד להגביר את המודעות לכלים הקיימים והחדשים. בנוסף, במהלך הקורס יש דגש על תהליך קבלת ההחלטות ועל לימודי תאוריה לצד פרקטיקה.

איך משתלבים בשוק העבודה?

פרסום

בוגרי קורס ייעודי לסחר בינלאומי, יבוא ויצוא מקבלים תעודה שחתומה על ידי מוסד אקדמי מוכר ובחסות משרד הכלכלה והתעשייה. קבלת התעודה מותנת כמובן בהשתתפות מלאה בשיעור, במעבר של בחינת הטמעה ובחינה מסכמת ובהגשת פרויקט גמר, אך מיד לאחר מכן ניתן גם להתחיל להשתלב בשוק העבודה.

השתלבות בשוק העבודה תלויה בעתיד שבוגרי הקורס מציירים לעצמם. לצד כאלה שירצו לנצל תכונות אופי של יזמות ואומץ על מנת לקחת על עצמם פרויקטים עצמאיים, יש אחרים שיעדיפו להשתלב כשכירים בחברות שעוסקות ביבוא ויצוא. לא קיים כמובן מסלול אידיאלי אחד שמתאים לכולם והסוד הוא לנסות לנצל את ההכשרה על מנת לגבש מסלול סובייקטיבי.

כמו כן, ניתן להיעזר בנציגים של המוסד ממנו מקבלים את תעודת ההסמכה על מנת להגיש פניות למשרות פתוחות. הפניות מפורסמות לסטודנטים של מוסדות הלימודים ויש מכללות שעוזרות להם במציאת עבודה באמצעות חברות השמה. גם כאן השאיפה היא להשתלב בשוק הבינלאומי בהדרגה, בסבלנות ובצורה מוצלחת.

Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של חשמלנט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל חשמלנט

מערכת פורטל חשמל נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית החשמל ותעשיית התאורה. בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

קורס חשמלאי בודק סוג 3

קורס חשמלאי בודק סוג 3 לשכת המהנדסים  24.10.2018 – 17.04.2019הקורס מאפשר לבעלי רישיון חשמלאי מהנדס, לקבל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.