דף הבית / חדשות חברות ישראליות / לקראת יום הבחירות חברת החשמל מזהירה:

לקראת יום הבחירות חברת החשמל מזהירה:

סכנת חיים בשימוש במתקני חשמל לצורך תעמולת בחירות

 חברת החשמל פנתה לאחרונה במכתב לכל היו”רים, המנכ”לים ולראשי מטות המפלגות, והתריעה על תופעה חמורה ומסוכנת אשר ארעה במערכות בחירות קודמות, של הדבקת או תליית מודעות ושלטי תעמולה, על עמודי חשמל, רשת החשמל, ועל מתקני חשמל.

אורן הלמן, סמנכ”ל שיווק ורגולציה הדגיש במכתבו, כי שימוש בעמודי חשמל ומתקני חשמל לצורך תעמולה מהווה סכנת חיים של ממש.  “כל טיפול או גישה למתקן שקשור לרשת החשמל, כולל: עמודים מכל הסוגים, רשתות חשמל, תחנות טרנספורמציה בכל גודל שהוא, ארונות חשמל וכד’, צריכים להתבצע אך ורק על ידי עובד מוסמך, שיודע להגן על עצמו בצורה מקצועית ומוגן, בעת הצורך, בביגוד ואביזרים מתאימים. כל אדם אחר שניגש למתקן כזה – מסכן את חייו ואת חייהם של אנשים אחרים הנמצאים בסביבה” אומר הלמן.

פרסום

עוד מציין הלמן ,כי בשנת 2006 קיפח את חייו פעיל פוליטי של אחת המפלגות לאחר שתלה שלט תעמולה על עמוד חשמל :  “לפני שנהיה עדים למקרה התחשמלות נוסף  אנו מבקשים בכל לשון של בקשה מהמפלגות השונות  להורות לאנשים  ולפעילים , שלא להשתמש בעמודי חשמל ובמתקני חשמל לתליית מודעות ושלטי תעמולה”.

 

פרסום

 

Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של חשמלנט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל חשמלנט

מערכת פורטל חשמל נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית החשמל ותעשיית התאורה. בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

מאז 2011 , חברת אנג’יס מבצעת בישראל בדיקת EMI לתחנות הכח הגדולות בישראל .

EMI , ELECTROMAGNETIC INTERFERENCE , הינה בדיקה יעילה ולא פולשנית בעת פעולה (און ליין) ויעילה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.