על רקע התאוצה במעבר לתאורת LED:

"געש תאורה" מקימה חטיבה לניהול פרויקטים

החטיבה החדשה תציע פתרון כולל לפרויקטים של החלפה לתאורת LED ברשויות מקומיות, מפעלים ומוסדות ציבור. הפתרון המוצע כולל את כל שלבי הפרויקט, לרבות: מימון, מיפוי, התקנה, אחזקה ושירות

געש תאורה, המתמחה בפיתוח וייצור פתרונות תאורת LED לשוק המקצועי, הקימה חטיבה חדשה לניהול פרויקטים, ובכך הופכת מיצרנית תעשייתית לספקית פתרונות כוללים בתחום תאורת ה- LED לשוק המקצועי. באמצעות החטיבה החדשה מציעה "געש תאורה" לגורמים במגזר הציבורי, הממשלתי והמסחרי פתרון מקצה לקצה הכולל את כל שלבי פרויקט החלפת תאורה והתייעלות אנרגטית, בהם: מימון, מיפוי, חישובי תאורה, התקנה, אחזקה, אחריות ושירות.

פרסום

המעבר לתאורת LED ברשויות המקומיות צפוי לקבל בשנה הקרובה תאוצה משמעותית, בעקבות תמיכה ממשלתית וציבורית בנושא. הצורך בהקדמת חטיבה ייעודית בגעש תאורה לטיפול בנושא עלה כתוצאה מגידול ניכר בהזמנות ובפעילות בתחום. החטיבה החדשה תאפשר ללקוחות להתנהל מול ספק אחד מתחילת התהליך ועד סופו, ותתמקד בניהול פרויקטים להחלפת תאורת חוץ ברשויות מקומיות ותאורת פנים במפעלים ומוסדות ציבוריים כמו בתי-חולים, אוניברסיטאות ועוד. בראש החטיבה, יעמוד סמנכ"ל התפעול של החברה, שי ברק.

בגעש תאורה מציעים מימון לפרויקט מתוך החיסכון החודשי בחשבון החשמל או מימון מלא (מענק חד-פעמי) והחזר חודשי קבוע. בנוסף לכך, רשויות שיעברו לתאורת LED חסכונית יכולות לקבל מהמדינה מענק בסך 20% מכלל הפרויקט להחלפת תאורת חוץ ומענק של 20% נוספים עבור שימוש בטכנולוגיה ישראלית חדשנית, דוגמת "אפולו" – גוף התאורה החכם שפיתחה געש תאורה. לפי הערכות המשרד להגנת הסביבה המעבר לתאורת LED יביא לחסכון של כ – 300 מיליון שקלים בתוך 5 שנים, ובתוך 10 שנים יעברו כל הרשויות המקומיות בישראל לתאורת LED.

נתונים נוספים של המשרד להגנת הסביבה מראים כי תאורת חוץ מהווה 45% מהוצאות החשמל של הרשויות המקומיות, העומדות על כ- 2 מיליארד ₪ בשנה. בעקבות כך הכריזו לאחרונה משרד התשתיות הלאומיות על השקעה של 300 מיליון שקלים ב- 4 שנים להתייעלות אנרגטית ברשויות המקומיות, כשחלק הארי צפוי להיות מושקע במעבר לתאורת LED חסכונית.  גם המשרד להגנת הסביבה וקק"ל הכריזו בשנה האחרונה על מימון פרויקטים להתייעלות אנרגטית בפריפריה בהיקף כולל של כ- 175 מיליון שקלים.

געש תאורה נמצאת כיום בעיצומו של המהלך הגדול ביותר בישראל שנעשה עד כה להחלפת תאורת LED בעיר בת-ים, עם 7000 גופי תאורה שיוחלפו בסוף התהליך. החטיבה החדשה, שתרכז את המשך ההתקנות בבת-ים, תבצע החלפה של אלפי גופי תאורה גם בדימונה, שלעבים, נוף איילון, פלמחים, ברקאי, גבעות-בר, יציץ, בית חירות ועוד. בכל הפרויקטים נעשה שימוש במוצרי געש תאורה המיוצרים בישראל, כאשר הרכיבים האלקטרונים הם של חברת Philips.

פרסום

מנכ"ל "געש תאורה", דותן בוכסווילר: "הקמת החטיבה מגיעה על רקע מעבר משמעותי של רשויות מקומיות לתאורת LED, והתמיכה הממשלתית והציבורית שצפויה להגביר את המגמה. אנו מרגישים היטב את הגל ההולך וגובר של רשויות מקומיות המעוניינות בהחלפת תאורת חוץ ולפיכך נערכים בהתאם. החטיבה החדשה תאפשר "ראש שקט" לרשויות המקומיות ולגורמים מסחריים המעוניינים לבצע מעבר לתאורת  LED חסכונית, עם ליווי צמוד ומקצועי בכל שלבי הפרויקט".

געש תאורה / צילום: יחצ

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל חשמלנט. חשמלנט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום החשמל והתאורה .בחשמלנט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום החשמל והתאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

כתבות נוספות

המפתח למניעת תקלות במערכות סולריות

6 ביוני 2024

בזק נכנסת לשוק החשמל: הנחות של עד 20% בחשבון החודשי

5 ביוני 2024

תשתיות חשמל מתקדמות: המפתח לתמיכה בבינה מלאכותית במרכזי מחשב

19 במאי 2024

יישום בינה מלאכותית (AI) בחוות שרתים עם Vertiv ואלכסנדר שניידר

3 באפריל 2024

מהפכת החשמל הביתי הירוק יוצאת לדרך:

7 במרץ 2024

אלקטרה פאוור וענקית האנרגיה אנלייט יקימו מיזם ייעודי לאספקת חשמל מאנרגיה יר...
המפתח למניעת תקלות במערכות סולריות

6 ביוני 2024

בזק נכנסת לשוק החשמל: הנחות של עד 20% בחשבון החודשי

5 ביוני 2024

תשתיות חשמל מתקדמות: המפתח לתמיכה בבינה מלאכותית במרכזי מחשב

19 במאי 2024

יישום בינה מלאכותית (AI) בחוות שרתים עם Vertiv ואלכסנדר שניידר

3 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום