דף הבית / חדשות חברות ישראליות / קבוצת דלק רוכשת 17.5% משותפות ”רציו פטרוליום אנרגיה”

קבוצת דלק רוכשת 17.5% משותפות ”רציו פטרוליום אנרגיה”

אינדקס חברות וספקים

דלק קבוצה (799401.67%)  מודיעה הבוקר כי חתמה על הסכם עם שותפות "רציו פטרוליום אנרגיה" לפיו תשקיע החברה בשותפות בדרך של רכישת ניירות ערך המשקפים אחזקה של 17.5% מהון השותפות במסגרת הנפקה שבכוונת השותפות לעשות.

פרסום

ההסכם עם השותפות ייכנס לתוקף עם קבלת היתר הרשות לניירות ערך לפרסום תשקיף של השותפות וביצוע הנפקה על פיו, ולפיו ירכשו על ידי החברה, ויוקצו לה אגדים הכוללים ניירות ערך של השותפות, אשר כמות יחידות ההשתתפות הכלולות בהם תשקף אחזקה של 17.5% מסך יחידות ההשתתפות של השותפות שיונפקו וירשמו למסחר בסמוך לאחר ההנפקה, במחיר המשקף הנחה של 15% מהמחיר המינימאלי כפי שייקבע בתשקיף.

הבוקר פרסמה השותפות טיוטת תשקיף להשלמה ותשקיף מדף לפיה בכוונת השותף הכללי בשותפות להציע, בין היתר, יחידות השתתפות רשומות על שם בנות 1 ש"ח ע.נ. כ"א המקנות זכות השתתפות בזכויות השותף המוגבל בשותפות וכן כתבי אופציה מסדרות 1 ו-2 הניתנים למימוש ליחידות ההשתתפות.

השותפות, במישרין ו/או באמצעות תאגידים מוחזקים שלה, עוסקת בתחום פעילות אחד – חיפושי הידרוקרבונים מחוץ למדינת ישראל, פיתוחם והפקתם. על פי טיוטת התשקיף, זכויות הנפט אשר לשותפות יהיה אינטרס בהם, במישרין ו/או באמצעות תאגידים מוחזקים שלה, בכפוף להשלמת ההנפקה. כמו כן, תאגיד בת של השותפות נמצא במשא ומתן להצטרפות למספר בלוקים נוספים לחיפושי נפט וגז במים הכלכליים של גיאנה וסורינאם.

השותפות נוסדה על פי הסכם שותפות מוגבלת בין רציו פטרוליום נאמנויות אנרגיה בע"מ, כשותף מוגבל, ורציו פטרוליום בע"מ, כשותף כללי. בעלי השליטה בשותף הכללי בשותפות, רציו פטרוליום בע"מ, הינם בעלי השליטה ברציו חיפושי נפט, אשר בין היתר, שותפה בפרוייקט לוייתן, בו שותפה גם החברה באמצעות אחזקותיה בדלק קידוחים – שותפות מוגבלת ואבנר חיפושי נפט – שותפות מוגבלת.

על פי ההסכם בין השותפות לבין החברה מיד לאחר השלמת ההנפקה על פי התשקיף תהא החברה זכאית למנות דירקטור אחד שיכהן בדירקטוריון השותף הכללי בשותפות וזאת כל עוד היא מחזיקה לפחות 10% מיחידות ההשתתפות של השותפות.

פרסום

ניירות הערך שיוקצו לחברה, כולל יחידות שינבעו ממימוש כתבי האופציה מסדרות 1 ו-2 , יהיו חסומים בהתאם להנחיות הבורסה לניירות ערך בתל אביב. מובהר כי טרם התקבל היתר הרשות לניירות ערך לפרסום התשקיף וכי הסכם ההשקעה המתואר בדוח זה להלן ייכנס לתוקף רק עם קבלת ההיתר כאמור לפרסום התשקיף וביצוע הנפקה על פיו. אין כל ודאות כי ההיתר יתקבל והדבר אינו תלוי בחברה. עם כניסת ההסכם לתוקף, בכפוף לכל דין, תפרסם החברה דוח מיידי נוסף.

 בתמונה אסי ברטפלד, מנכל קבוצת דלק
קרדיט: יח"צ

Print Friendly, PDF & Email
מצטרפים לדף הפייסבוק של חשמלנט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל חשמלנט

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל חשמל נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית החשמל ותעשיית התאורה. בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר / כמו כן אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל:[email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

הרשמו לניוזלטר