קבוצת דלק רוכשת 17.5% משותפות ”רציו פטרוליום אנרגיה”

דלק קבוצה (799401.67%)  מודיעה הבוקר כי חתמה על הסכם עם שותפות "רציו פטרוליום אנרגיה" לפיו תשקיע החברה בשותפות בדרך של רכישת ניירות ערך המשקפים אחזקה של 17.5% מהון השותפות במסגרת הנפקה שבכוונת השותפות לעשות.

ההסכם עם השותפות ייכנס לתוקף עם קבלת היתר הרשות לניירות ערך לפרסום תשקיף של השותפות וביצוע הנפקה על פיו, ולפיו ירכשו על ידי החברה, ויוקצו לה אגדים הכוללים ניירות ערך של השותפות, אשר כמות יחידות ההשתתפות הכלולות בהם תשקף אחזקה של 17.5% מסך יחידות ההשתתפות של השותפות שיונפקו וירשמו למסחר בסמוך לאחר ההנפקה, במחיר המשקף הנחה של 15% מהמחיר המינימאלי כפי שייקבע בתשקיף.

הבוקר פרסמה השותפות טיוטת תשקיף להשלמה ותשקיף מדף לפיה בכוונת השותף הכללי בשותפות להציע, בין היתר, יחידות השתתפות רשומות על שם בנות 1 ש"ח ע.נ. כ"א המקנות זכות השתתפות בזכויות השותף המוגבל בשותפות וכן כתבי אופציה מסדרות 1 ו-2 הניתנים למימוש ליחידות ההשתתפות.

פרסום

השותפות, במישרין ו/או באמצעות תאגידים מוחזקים שלה, עוסקת בתחום פעילות אחד – חיפושי הידרוקרבונים מחוץ למדינת ישראל, פיתוחם והפקתם. על פי טיוטת התשקיף, זכויות הנפט אשר לשותפות יהיה אינטרס בהם, במישרין ו/או באמצעות תאגידים מוחזקים שלה, בכפוף להשלמת ההנפקה. כמו כן, תאגיד בת של השותפות נמצא במשא ומתן להצטרפות למספר בלוקים נוספים לחיפושי נפט וגז במים הכלכליים של גיאנה וסורינאם.

השותפות נוסדה על פי הסכם שותפות מוגבלת בין רציו פטרוליום נאמנויות אנרגיה בע"מ, כשותף מוגבל, ורציו פטרוליום בע"מ, כשותף כללי. בעלי השליטה בשותף הכללי בשותפות, רציו פטרוליום בע"מ, הינם בעלי השליטה ברציו חיפושי נפט, אשר בין היתר, שותפה בפרוייקט לוייתן, בו שותפה גם החברה באמצעות אחזקותיה בדלק קידוחים – שותפות מוגבלת ואבנר חיפושי נפט – שותפות מוגבלת.

על פי ההסכם בין השותפות לבין החברה מיד לאחר השלמת ההנפקה על פי התשקיף תהא החברה זכאית למנות דירקטור אחד שיכהן בדירקטוריון השותף הכללי בשותפות וזאת כל עוד היא מחזיקה לפחות 10% מיחידות ההשתתפות של השותפות.

פרסום

ניירות הערך שיוקצו לחברה, כולל יחידות שינבעו ממימוש כתבי האופציה מסדרות 1 ו-2 , יהיו חסומים בהתאם להנחיות הבורסה לניירות ערך בתל אביב. מובהר כי טרם התקבל היתר הרשות לניירות ערך לפרסום התשקיף וכי הסכם ההשקעה המתואר בדוח זה להלן ייכנס לתוקף רק עם קבלת ההיתר כאמור לפרסום התשקיף וביצוע הנפקה על פיו. אין כל ודאות כי ההיתר יתקבל והדבר אינו תלוי בחברה. עם כניסת ההסכם לתוקף, בכפוף לכל דין, תפרסם החברה דוח מיידי נוסף.

 בתמונה אסי ברטפלד, מנכל קבוצת דלק
קרדיט: יח"צ

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל חשמלנט. חשמלנט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום החשמל והתאורה .בחשמלנט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום החשמל והתאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

כתבות נוספות

המפתח למניעת תקלות במערכות סולריות

6 ביוני 2024

בזק נכנסת לשוק החשמל: הנחות של עד 20% בחשבון החודשי

5 ביוני 2024

תשתיות חשמל מתקדמות: המפתח לתמיכה בבינה מלאכותית במרכזי מחשב

19 במאי 2024

יישום בינה מלאכותית (AI) בחוות שרתים עם Vertiv ואלכסנדר שניידר

3 באפריל 2024

מהפכת החשמל הביתי הירוק יוצאת לדרך:

7 במרץ 2024

אלקטרה פאוור וענקית האנרגיה אנלייט יקימו מיזם ייעודי לאספקת חשמל מאנרגיה יר...
המפתח למניעת תקלות במערכות סולריות

6 ביוני 2024

בזק נכנסת לשוק החשמל: הנחות של עד 20% בחשבון החודשי

5 ביוני 2024

תשתיות חשמל מתקדמות: המפתח לתמיכה בבינה מלאכותית במרכזי מחשב

19 במאי 2024

יישום בינה מלאכותית (AI) בחוות שרתים עם Vertiv ואלכסנדר שניידר

3 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום