דף הבית / מאמרים חשמל / תאורה נכונה לחצר.

תאורה נכונה לחצר.

Print Friendly, PDF & Email

ישיבה בהנאה בחצר תהיה על גבי ריהוט גן יפיפה ונוח, כאשר מעליו יהיה פתרון הצללה אשר יעיל לטובת הגנה מפני השמש הקופחת, אולם בשעות הערב תהיה בה תאורה מרשימה המשלבת בין אור מעומעם לבין אור חזק המאיר על פינת הישיבה.

למעשה, את האור החזק מעל פינת הישיבה תוכלו לבחור כמנורת פלורסנט עוצמתית, ואת התאורה הרומנטית הרכה תוכלו לשלב בין העצים והשבילים בגינה, כך שהיא תראה יפה ורומנטית בשעות הלילה.

2 18 17727

פרסום

היכן ניתן לשלב תאורה רומנטית בגינה?

תאורת גן רומנטית, יכולה להקנות לגינה מראה מיוחד, כאשר תוכלו לשלב כמה צבעים יחד כדי ליצור סינרגיה מושלמת בין העצים והצמחים לבין התאורה. תוכלו לשלב דוקרנים לגינה עם תאורה סולרית, נורות לד המדגישות עצים וצמחים מיוחדים, תאורה על גבי אדניות, תאורה שקועה לחומרות החצר, תאורה שקועה בשבילים או על אבני מדרך או מדונות עומדות המסמנות את דרך השביל בכניסה לבית או לחצר.

לגבי גווני האור, תוכלו לבחור נורות לד עם עוצמה נמוכה על מנת לספק לחלל הגינה תאורה מדויקת, ואפילו לשלב בין תאורה צבעונית בגוונים שונים כמו – תאורה ירוקה המאירה את הדשא, תאורה וורודה, כתומה, כחולה ואפילו עם אורות מתחלפים. אם כך נראה כי האפשרויות הן רבות, מה שנותר לכם לבחור את גופי התאורה המתאימים בקפידה לאווירה בחלל הגינה וליהנות בכל שהייה מחדש בגינה.

3 9 52e95

חשיבות בחירת מנורות חסכוניות

תאורה חסכונית מאפשרת לנו לקבל יותר, בעצם הרבה יותר. גם חיסכון בחשמל וגם את חיי המנורה לטווח זמן ארוך יותר, ולכן אין תחליף למנורות חסכוניות. כמו כן, מדובר על מנורות הידידותיות לסביבה, מה שמאפשר לכם באותה הזדמנות גם לתרום לשמירה על סביבה ירוקה, ולכן הרווח כאן הוא כפליים. על מנת למצוא נורות חסכוניות בחשמל, תוכלו לפנות ליועץ תאורה שוודאי יוכל להמליץ לכם על כמה ספקים, כאשר מנורות לד חסכוניות הן המומלצות ביותר ויוכלו להקנות לכם תאורה מרהיבה בגינה לצד שמירה על חיסכון באנרגיה.

פרסום

שילוב תאורה בצמחים ועצים

כאשר תאורת גן בגוונים מסוימים מאירה על הדשא הירוק, בין אם הוא טבעי או סינטטי, מתקבל מראה מיוחד של גינות קסומות באירופה, ולכן זוהי הזדמנות נהדרת לקבל עיצוב מיוחד בגינה שלכם. את התאורה הצבעונית תוכלו לנעוץ באדמה ולכוון אותה לעצים, ערוגות, או אדניות פרחים וכך להבטיח לכם מראה מיוחד בשעות הלילה כאשר הכל סביב שקט.

המאמר נכתב באדיבות: אופק תאורת גן – הופכים חלום למציאות

בנוסף אולי תאהב/י

אהבתם? הפיצו הלאה....Share on Google+Share on LinkedInPin on PinterestTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookEmail this to someone

אודות מערכת פורטל חשמלנט

מערכת פורטל חשמל נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית החשמל ותעשיית התאורה. בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

הפקת אנרגיה באמצעות ננו-סיבים

www.azocleantech.com/article.aspx?ArticleID=668 מספר חוקרים ברחבי העולם פיתחו טכנולוגיה המבוססת על אלקטרוכימיה מיקרוביאלית (Microbial electrochemistry) עבור מספר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *