בנק הפועלים וחברת סייברג'ים הודיעו על שיתוף פעולה אסטרטגי

תוקם רשת עולמית למרכזי מצוינות ואימוני סייבר לתשתית התעשייה הפיננסית והבנקאית

—————————————————————-

בנק הפועלים וחברת סייברג׳ים, השותפה העסקית של חברת החשמל בהגנת סייבר, הודיעו הבוקר (רביעי, 29 ינואר) במסגרת כנס סייברטק ת"א, על חתימת מזכר הבנות (MOU) לשיתוף פעולה והשקעה.

פרסום

סייברג'ים הינה מובילה עולמית בפתרונות אימון והכשרת סייבר, המנוהלת מישראל. שיתוף הפעולה נועד לפתח מרכז מצוינות, ידע וטכנולוגיה בתחום אימוני הסייבר לגופים בנקאיים ופיננסיים בישראל ובעולם.

 

בזכות שיתוף הפעולה העסקי המוצלח בן שבע השנים בין חברת סייברג׳ים וחברת החשמל הישראלית, מן הארגונים המאוימים והמותקפים ביותר בעולם, נבנתה רשת הזירות של החברה בעולם. השותפות החדשה עם בנק הפועלים תתמקד בבניית מצוינות דומה לתשתיות השוק הפיננסי. שיתוף הפעולה יאפשר הקמת זירה פיננסית ראשונה בישראל עם תכנית התרחבות לזירות נוספות בבירות פיננסיות בעולם.

 

הרשת החדשה תעשה שימוש ותרחיב את הפריסה העולמית הנוכחית של חברת סייברג׳ים, הכוללת 10 מתקני אימון בערים שונות ברחבי העולם כמו ניו-יורק, מלבורן, אמסטרדם וטוקיו. הזירות של סייברג׳ים עושות שימוש בטכנולוגיות ממוקדות לאימון יכולות וידע של בעלי תפקידים שונים בחברה ומאפשרות אימון-חי ייחודי, בו האקרים מריצים התקפות סייבר מורכבות על מערכות-תשתית המדמות את הסביבה המבצעית של הלקוח. האימונים החיים הוכרו כאמצעי היעיל והארוך הטווח ביותר להקניית מיומנות ומודעות לעובדים וצוותים מקצועיים בארגונים בתעשיות בסיכון סייבר גבוה.

 

 

אלוף במיל. יפתח רון-טל, יו"ר חברת החשמל:  "אני מברך על שתוף הפעולה האסטרטגי בין בנק הפועלים, הבנק הגדול במדינה לבין חברת סייברג'ים, המובילה בעולם בזירות אימונים להגנת סייבר. הניסיון המצטבר בחברת החשמל במגוון רחב של תחומים, וביניהם תחום ההגנה על תשתיות קריטיות, מהווה תפיסה חדשנית של ניהול, פוטנציאל לשיתוף ולימוד, לחברות תשתית רבות, לממשלות, לארגונים, ובד בבד למערכות פיננסיות בארץ ובעולם. הידע שהצטבר בחברה הינו נכס אשר יכול למנף פעילות עסקית בעולם בהיקפים גדולים. מדובר במרחב הלחימה העכשווי והעתידי המשמעותי ביותר, ולסייברג'ים יש יכולות טכנולוגיות מתקדמות ומהמובילות שיש כדי לתת מענה ולהגן מפני מתקפות סייבר המהוות סיכון גם למערכות פיננסיות".

פרסום

 

מנכ״ל סייברג׳ים, אופיר חסון: ״שיתוף הפעולה בין החברות מעצים את הידע והמצוינות של בנק הפועלים וסייברג׳ים, ויאפשר להציע בפעם הראשונה פלטפורמת אימון וידע סייבר שנתפרה במיוחד לצרכים של המגזר הפיננסי, שיתוף הפעולה ירחיב את היכולות המוכחות הקיימות שלנו להציע פתרונות רלוונטיים לארגונים פיננסיים בעולם״.

 

CISO בנק הפועלים, אליק עציון: "ארגונים פיננסיים בכל העולם נדרשים להתמודד עם העוצמה והתחכום הגובר של איומי סייבר מצד גורמי פשיעה, האקטיביסטים ואף תקיפות מדינתיות. רמת איום זו מחייבת שילוב של טכנולוגיות הגנת סייבר מתקדמות לצד חיזוק היכולות האופרטיביות של אנשי הסייבר וה-IT  בארגון. בדומה לעולם הלחימה הביטחונית, אימון מבצעי של מגני הסייבר הינו נדבך הכרחי לבניית היכולת שלהם להתמודדות עם מתקפות מגוונות בזמן אמת. שיתוף הפעולה עם חברת סייברג'ים יאפשר לבצע קפיצת מדרגה ברמת אימוני הסייבר בארץ ובעולם, על ידי תרחישי תקיפה רלוונטיים, זירות אימון מתפתחות המדמות סביבה עסקית וטכנולוגית פיננסית ושיתוף ידע אופרטיבי בתחום ההגנה".

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל חשמלנט. חשמלנט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום החשמל והתאורה .בחשמלנט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום החשמל והתאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

כתבות נוספות

בניה מתועשת מודולרית ? אולי זה הפתרון של ענף הבניה ?

22 ביולי 2024

חברת החשמל מסכמת בהצלחה תרגיל חירום ארצי

18 ביולי 2024

תרגיל ענק במסגרת ההיערכות למלחמה אפשרית בצפון

18 ביולי 2024

ב-25.7, תצא לדרך רפורמת החשמל, הרפורמה הגדולה ביותר במשק הישראלי מאז רפורמת...

18 ביולי 2024

רפורמת הייבוא "מה שטוב לאירופה טוב לישראל" תצא לדרך ב-1 בינואר 2025

18 ביולי 2024

חברת החשמל מבצעת בצפון  עבודות ייחודיות בעזרת מסוקים:

18 ביולי 2024

בניה מתועשת מודולרית ? אולי זה הפתרון של ענף הבניה ?

22 ביולי 2024

חברת החשמל מסכמת בהצלחה תרגיל חירום ארצי

18 ביולי 2024

תרגיל ענק במסגרת ההיערכות למלחמה אפשרית בצפון

18 ביולי 2024

ב-25.7, תצא לדרך רפורמת החשמל, הרפורמה הגדולה ביותר במשק הישראלי מאז רפורמת...

18 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום