בתערוכת קלינטק יוצג לראשונה בישראל "קיט" למתקן סולארי ביתי

בעקבות ההסדרה ליצור עצמי של חשמל סולארי ביתי (מונה-נטו) 
השחקנים נערכים למהפיכת החשמל הסולארי הביתי:

בתערוכת קלינטק יוצג לראשונה בישראל "קיט"למתקן סולארי ביתי

בקרוב תאשר רשות החשמל הסדרה שתאפשר ייצור עצמי של חשמל סולארי למערכות ביתיות. ההסדרה שמכונה "מונה-נטו ביתי", פורצת דרך להקמה פשוטה ומהירה של מתקן סולארי פוטו וולטאי, שיוכל לספק את כל צריכת החשמל של הבית.

פרסום

היתרון הוא בפשטות – לעומת הנהוג עד כה, יוכל כעת כל משק בית להקים מתקן ללא צורך בניהול עסק והתחשבנות עם חברת החשמל. כל מי שיש לו גג פנוי יוכל להקים מתקן סולארי, החשמל שייצר המתקן יקוזז מחשבון החשמל הביתי. בכך יוכל משק הבית להפוך את חשבון החשמל מהוצאה שוטפת להשקעה חד פעמית ולהביא את חשבון החשמל החודשי לכדי אפסבחישוב רב שנתי חשמל סולארי זול בכ- 30-40%לעומת מחיר חברת החשמל.

לדברי ערן קופל דירקטור HANWHA SOLAR בישראל "ההסדרה החדשה יוצרת מציאות חדשה ותאפשר לאלפי משפחות בכל שנה להפסיק לשלם על החשמל. האתגר העיקרי כעת לחברות הסולאריות הוא להוריד את עלות המתקן. לשם כך, יש לצאת מן הקופסא, לשנות את שיטת העבודה וללמוד ממה שנהוג בעולם".

התשובה לאתגר מוצגת במסגרת תערוכת קלינטק 2015, שתערך באווניו שבקרית שדה התעופה ב 27-28.1.15, שם יוצג לראשונה בישראל קיט מלא להקמת מערכת סולארית שניתנת לרכישה כקיט ביתי. שיטה זו מייעלת את התהליך ומורידה את עלויות המתקן למשקי הבית בעשרות אחוזים.

"כדי לייעל את התהליך, בנינו פתרון משותף שמבוסס על המודל האמריקאי" מסביר אורי גנני, מנכ"ל חברת קרן שמש, "הלקוח רוכש קיט מושלם ומתקשר עם מתקין לביצוע ההתקנה. לאחר שלב רישוי קצר, תתבצע התקנה ביעילות ובתוך זמן קצר. הקיט הוא בהספק של 8 קילו-וואט, המצריך גג של 60-80 מ"ר בלבד ומייצר חשמל בשווי של כ8,000 ש"ח בשנהבמסגרת תערוכת קלינטק 2015 נרשום לקוחות לקבוצת רכישה שיקבלו מחיר מיוחד, אשר יתממש ברגע בו תאושר סופית ההסדרה למשקי בית".

פרסום

גיורא גליק, מנהל תחום הסולאר בחברת אדוויס מוסיף: "הצלחנו לבנות חבילה (קיט) למערכות ביתיות עם עלות-תועלת מעולה, תוך שימוש בציוד הטוב ביותר: פאנלים של האנווה סולאר הקוריאנית- החברה המובילה בעולם, וממירים של חברת סולאראדג הישראלית עם יתרון ייחודי של אופטימיזציה ובקרה על כל פאנל ועל כלל המערכת".

לדברי חיים אלוש, מייסד ומנכ"ל משותף של קלינטק "בתערוכות קלינטק אנו מוכיחים משנה לשנה כי התנהלות מקיימת, ובמיוחד בתחום האנרגיה, מהווה דרך לצמצם את יוקר המחייה. בחירה בטכנולוגיות קלינטק מתקדמות יכולה לשחרר גם את משק הבית הרגיל מהתלות הכלכלית בחברת החשמל ולהגיע לעצמאות כלכלית".

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל חשמלנט. חשמלנט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום החשמל והתאורה .בחשמלנט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום החשמל והתאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

כתבות נוספות

שרפות הצפון גרמו לנזקים מורכבים ברשת החשמל

5 ביוני 2024

הסכם פורץ דרך בין שתי חברות התשתית הגדולות במדינה

5 ביוני 2024

תחנת הכח אשכול של חברת החשמל הועברה לידיה של קבוצת דליה:

4 ביוני 2024

אותרו גניבות חשמל בשווי מוערך של מיליוני שקלים

3 ביוני 2024

הוחלט לדחות את הקמת תחנת הכוח OPC, ולהחזיר לדיון בות"ל את ההחלטה על הקמת תח...

2 ביוני 2024

נזקים כבדים לרשת החשמל בעקבות מטחי הירי אמש לעבר מרחב קריית שמונה, רכס רמים...

28 במאי 2024

שרפות הצפון גרמו לנזקים מורכבים ברשת החשמל

5 ביוני 2024

הסכם פורץ דרך בין שתי חברות התשתית הגדולות במדינה

5 ביוני 2024

תחנת הכח אשכול של חברת החשמל הועברה לידיה של קבוצת דליה:

4 ביוני 2024

אותרו גניבות חשמל בשווי מוערך של מיליוני שקלים

3 ביוני 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום