המרוץ החברתי הסתיים בטקס השקה חגיגי של מרכז המבקרים החדש של חברת החשמל

חברת החשמל רצה נר שלישי של חנוכה ביחד עם כוחות הביטחון וההצלה ובתום הריצה השיקה את מרכז המבקרים החדש באתר תחנות הכוח אורות רבין

***

בהשתתפות שר האנרגיה ד"ר יובל שטייניץ, יו"ר דירקטוריון חברת החשמל יפתח רון-טל , מנכ"ל חברת החשמל עופר בלוך וראש המוסד יוסי כהן

פרסום

חברת החשמל חנכה הערב את מרכז המבקרים החדש, ע"ש האלוף  )במיל׳( יצחק )חקה( חופי ז"ל, באתר תחנות הכוח אורות רבין שליד חדרה. ההשקה התקיימה עם סיום יום המרוץ החברתי, "בשביל האור", נר שלישי של חנוכה, בפארק נחל חדרה, למען ערך הביטחון וההצלה.

ההשקה התקיימה בהשתתפות שר האנרגיה ד"ר יובל שטייניץ, יו"ר דירקטוריון חברת החשמל יפתח רון-טל, ראש המוסד יוסי כהן, מנכ"ל חברת החשמל עופר בלוך, ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן ויו"ר ארגון העובדים של חברת החשמל מיקו צרפתי. באירוע נכחו גם בני משפחתו של האלוף (במיל') יצחק (חקה) חופי ז"ל.

שר האנרגיה, ד"ר יובל שטייניץ: "אני שמח שבשנה החולפת הצלחנו להעביר את הרפורמה בחשמל, ולהפוך את שנת 2018 לשנת מפנה במשק החשמל הישראלי. אני מאחל לכולם חג חנוכה שמח, וגאה שדווקא סביב חג האורות, נתחיל לראות את יישומה של הרפורמה בפועל".

יפתח רון טל, יו"ר דירקטוריון חברת החשמל: ״היום יותר מהכל הקשר בין בטחון וחשמל ברור לכל. הביטחון האנרגטי מהווה חלק חיוני מתפיסת הביטחון של מדינת ישראל. תרומתם של אנשי המוסד וכוחות הבטחון לבטחון האישי והאנרגטי של הציבור הישראלי היא אבן יסוד בהוויה הישראלית. תרומתו של ראש המוסד לשעבר יצחק (חקה)  ששימש גם כמנכ"ל אהוד במיוחד בחברת החשמל, היא עוגן במורשת המפוארת של בטחון מדינת ישראל.

חברת החשמל מסיימת שנה שהיא נקודת מפנה. מכל הבחינות. הרפורמה ההיסטורית שנחתמה מבטיחה כי השנה הקרובה נושאת בחובה אתגרים רבים. אנו נכנסים לעידן של תחרות במשק האנרגיה שלצד השמירה על הבטחון האנרגטי של מדינת ישראל יאפשר לחברה להעניק גם קידמה וחדשנות טכנולוגית״

״ראש המוסד יוסי כהן: ״מסלול חייו של האלוף חופי הוא מסלול שירות ארוך, מגוון ומפואר. אבל עבורי הוא מעל הכל ראש מוסד נערץ ואהוב. כשהתגייסתי למוסד חקה כבר לא עמד בראשו, אבל אפילו אנחנו, העובדים הצעירים בתחילת דרכם המבצעית, שמענו את שמו ועמדנו על מורשתו.

גם היום אי אפשר לדבר על כל מה שעשה חקה במוסד, אך אפשר להזכיר את חלקו של המוסד במבצע אנטבה, את חיסול רוצחי הספורטאים הישראלים באולימפיאדת מינכן, את תחילת המבצעים החשאיים להעלאת יהודי אתיופיה ואת הקשרים הענפים שנוצרו בין המוסד לקשת רחבה של שירותי מודיעין.

קור הרוח של חקה והגיבוי האמיתי שנתן – השרו ביטחון ושידרו לאנשי המוסד שהם יכולים לעשות גם את הבלתי אפשרי.

את יכולותיו המיוחדות הביא חקה גם לחברת החשמל.

ראוי שייזכר חקה בזכות שירותו ומנהיגותו, בעולם הביטחוני והאזרחי כאחד״.

פרסום

עופר בלוך, מנכ"ל חברת החשמל: "חברת החשמל היא חברה מובילה ופורצת דרך מבחינה טכנולוגית, לכן החלטנו לשתף את הידע ולקדם חינוך טכנולוגי באמצעות מרכז מבקרים חדשני , שיביא לידי ביטוי את מורכבותו של העולם החשמלי שסובב אותנו ,24/7 . השגרה המובנת מאליה עבורנו, הלקוחות, מקבלת במרכז החדש המחשה של האתגרים היומיומיים, הפיתוחים המתקדמים והחדשנות בעשייה – חוויה מעשירה לכל גיל. המרכז החדש, הוא למעשה תצוגת תכלית לידע, הניסיון והחשיבה הטכנולוגית המתקדמת שהחברה מיישמת לטובת ללקוחותיה".

המרכז החדשני פותח באמצעים הטכנולוגים המתקדמים ביותר, ומעניק חוויה חינוכית ייחודית לכל המשפחה. הוא כולל מתחם וירטואלי בו עוברים המבקרים חוויה לימודית ורגשית ייחודית מסוגה, באווירה בינלאומית  העוסקת בהמצאת החשמל, התפתחות רשת החשמל, בצרכי ההולכה וההובלה של החשמל  ובאתגרים והמורכבויות העומדים בפני חברת החשמל.

"בשביל האור"

זוהי השנה השנייה בה מתקיים המרוץ החברתי של חברת החשמל במהלך 8 ימי חג החנוכה. בכל יום, חברת החשמל רצה ביחד עם עמותות וארגונים חברתיים ורשויות מקומיות למען הערכים שמאחדים את החברה הישראלית: הרב דוריות, ההתנדבות והרב תרבותיות, תרבות, חדשנות, התיישבות ותיירות.

המרוץ נפתח היום באגמון החולה שבצפון וימשיך במהלך החנוכה ביער אחיהוד, בפארק נחל חדרה, בתל אביב-יפו, בירושלים, בעוטף עזה ויסתיים בנר 8 באילת.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל חשמלנט. חשמלנט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום החשמל והתאורה .בחשמלנט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום החשמל והתאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

כתבות נוספות

תרגיל חירום חסר תקדים של חברת החשמל יחל ביום ראשון

13 ביולי 2024

"מה שטוב לאירופה טוב לישראל": רפורמת הייבוא החדשה של ממשלת ישראל

13 ביולי 2024

השקעה של 8 מיליון ש"ח בשיקום ופיתוח אטרקציות תיירותיות ומרכזי מבקרים בחבל ת...

11 ביולי 2024

וועדת הכלכלה המשיכה הבוקר להכין לקריאה שנייה ושלישית את ההצעה הממשלתית לתקן...

30 ביוני 2024

שאול גולדשטיין "אחרי 72 שעות בלי חשמל - אי אפשר יהיה לגור כאן"

21 ביוני 2024

מאיר שפיגלר, מנכל חברת החשמל: בישיבת מרכז השלטון המקומי עם ראשי רשויות מכלל...

16 ביוני 2024

תרגיל חירום חסר תקדים של חברת החשמל יחל ביום ראשון

13 ביולי 2024

"מה שטוב לאירופה טוב לישראל": רפורמת הייבוא החדשה של ממשלת ישראל

13 ביולי 2024

השקעה של 8 מיליון ש"ח בשיקום ופיתוח אטרקציות תיירותיות ומרכזי מבקרים בחבל ת...

11 ביולי 2024

וועדת הכלכלה המשיכה הבוקר להכין לקריאה שנייה ושלישית את ההצעה הממשלתית לתקן...

30 ביוני 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום