הערים החכמות של המחר

מושב הפתיחה הבינלאומי של  CLEANTECH 2014 יעסוק באתגרים של ערים חכמות במהלך שני העשורים הבאים, ידגיש מגמות מתפתחות ויציג טכנולוגיות חדשות ושירותים חדשניים בתחומים הרלוונטיים

מושב הפתיחה הבינלאומי של  CLEANTECH 2014 תחת הכותרת הערים החכמות של המחר, יעסוק באתגרים של ערים חכמות במהלך שני העשורים הבאים, ידגיש מגמות מתפתחות בנושא ויציג טכנולוגיות חדשות ושירותים חדשניים בתחומים הרלוונטיים.

מושב הפתיחה הבינלאומי מיועד לערים, עסקים, יזמים, מכוני מחקר, אוניברסיטאות וארגונים עם רעיונות, חזון ופתרונות חדשניים לעיר החכמה.

פרסום

פרופסור אמריטוס אבנר עדין, נשיא תערוכת :CLEANTECH 2014  "העיר היא העתיד. יותר ויותר אנשים חיים בערים. לפיכך מיטוב התשתית של העיר מכין את העולם להתמודדות עם גידול האוכלוסייה בעתיד. התמקדות בניהול מים ואנרגיה עירוני, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומרכז ידע חזק, היא האסטרטגיה שבהצריכים לנקוט מתכננים, מהנדסים ויזמים. ברצוננו שהקהילות העירוניות שלנו תהינה בריאות, תמחזרנה, תחסוכנה במים ואנרגיה, תחיינה בנוחות ותוקפנה בסביבה יפה. קלינטק 2014 – תערוכה וכנס במרכז הכנסים "אווניו" קרית שדה התעופה – היא חלון הראווה להזדמנויות טכנולוגיות ועסקיות, המותקן ומופעל על ידי קבוצת משוב כדי להתמודד עם האתגרים לעיל".

תפקוד הכרך האורבני הוא כעת נושא גלובאלי בוער, בשעה שהעולם חווה תקופה של תהליך עיור  (אורבניזציה)- אינטנסיבי. בעתיד הקרוב הערים יהיו אחראיות ל-90% מגידול האוכלוסין בעולם, ל-80% מיצירת העושר ול-60% מצריכת האנרגיה בכדור הארץ. משום כך, פיתוחן של אסטרטגיות חדשון ליצירתן של ערים חדשות, הוא הכרח עולמי.

המצב הקיים מחייב את הרשויות בשליטה רבה יותר, טובה יותר ויעילה יותר על הפיתוח העירוני ועל הבקרה בנעשה בתוך הערים. בעולם פועלות כיום מספר ערים חכמות, והמגמה העולמית נעה לכיוון זה תוך השקעת משאבים אדירים לפיתוח הערים הגדולות בעולם והפיכתן לערים חכמות.

ערים חכמות, הן ערים בסגנון חדש, המאפשרות צמיחה מקיימת ומיועדות לעודד פעילויות כלכליות בריאות – המפחיתות את הנטל על הסביבה בעודן משפרות את איכות החיים של תושביהן.

פרסום

הנושאים שיידונו במושב הפתיחה הבינלאומי: פיתוח מקיים ויעילות אנרגטית, תפקיד הרשת החכמה ומערכות תחבורה חכמות.

הוועידה והתערוכה הבינלאומית ה-18 CLEANTECH 2014  יוצאת לדרך בייזומה של קבוצת "משוב" בין התאריכים 18-19 בפברואר, במרכז הכנסים אווניו בקריית שדה התעופה, וצפויה לארח עשרות אלפי מבקרים, ביניהם משלחות של מבקרים וקניינים מהארץ ומחו"ל.

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל חשמלנט. חשמלנט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום החשמל והתאורה .בחשמלנט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום החשמל והתאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

כתבות נוספות

בניה מתועשת מודולרית ? אולי זה הפתרון של ענף הבניה ?

22 ביולי 2024

חברת החשמל מסכמת בהצלחה תרגיל חירום ארצי

18 ביולי 2024

תרגיל ענק במסגרת ההיערכות למלחמה אפשרית בצפון

18 ביולי 2024

ב-25.7, תצא לדרך רפורמת החשמל, הרפורמה הגדולה ביותר במשק הישראלי מאז רפורמת...

18 ביולי 2024

רפורמת הייבוא "מה שטוב לאירופה טוב לישראל" תצא לדרך ב-1 בינואר 2025

18 ביולי 2024

חברת החשמל מבצעת בצפון  עבודות ייחודיות בעזרת מסוקים:

18 ביולי 2024

בניה מתועשת מודולרית ? אולי זה הפתרון של ענף הבניה ?

22 ביולי 2024

חברת החשמל מסכמת בהצלחה תרגיל חירום ארצי

18 ביולי 2024

תרגיל ענק במסגרת ההיערכות למלחמה אפשרית בצפון

18 ביולי 2024

ב-25.7, תצא לדרך רפורמת החשמל, הרפורמה הגדולה ביותר במשק הישראלי מאז רפורמת...

18 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום