חברת החשמל: נמשיך במבצע תשלום חובות ללא ריביות ועמלות ובפריסה נוחה

חברת החשמל מודיעה היום על חידוש מבצע שמיטת ריביות ועמלות שמטרתו עידוד לקוחות פרטיים ועסקיים לשלם את כלל חובותיהם השוטפים בגין שימוש בחשמל מאז תחילת שנת 2020, לאור הצלחת המבצע הקודם שהקל משמעותית על הסדרת החובות של אלפי לקוחות בארץ.

המבצע יסתיים ביום 5.6.21 ויכלול את כל החובות שנצברו בתקופת הקורונה.

כחלק ממהלכי חברת החשמל לטובת לקוחות החברה ובמטרה לצמצם את היקף החובות הפעילים, ולאור הצלחת המבצע הקודם – מכריזה החברה כעת על חידוש המבצע לעידוד לקוחות לתשלום כלל חובותיהם השוטפים בשנת 2020 ועד לחודש אפריל השנה בגין שימוש בחשמל.

בתקופת המבצע שהסתיים ב 17.1.21, כ 9,500 לקוחות ניצלו את המבצע ונפרסו חובות בסך של כ- 28.6 מיליון ₪ לאור הביקוש הגבוה לפריסת התשלומים מודיעה החברה על חידוש מבצע שמיטת ריביות ועמלות ללקוחות שצברו את חובותיהם בגין חשבונות שהופקו מתחילת שנת 2020 ועד ל 30.4.21

פרסום

במהלך תקופת המבצע יוכל כל לקוח אשר צבר חובות החל מינואר 2020, להסדיר את חובו ללא תוספת ריביות ועמלות ובפריסת תשלומים נוחה.

לאור הצלחת המבצע, והביקוש שנוצר מצד לקוחות שלא ניצלו את האפשרות בתקופת המבצע הקודמת, מודיעה החברה על חידוש מבצע לשמיטת ריביות ועמלות ללקוחות שצברו את חובותיהם בגין חשבונות שהופקו במהלך שנת 2020 אשר יסדירו את חובם במהלך חודש מאי השנה. לקוחות חייבים שישלמו עד 3 תשלומים יקבלו פטור מלא מתשלום ריבית ועמלה על כל החוב, לקוחות שישלמו בין 4 ל 5 תשלומים יחויבו ב 30% מסכום הריבית והעמלה. חשוב לציין כי מדובר במבצע שיסתיים בתאריך 5.6.21.

אורן הלמן, סמנכ"ל שירות, שיווק ורגולציה: "עם תחילת התפשטות הקורונה, ומתוך הבנה והזדהות עם מצב לקוחותיה, חברת החשמל אפשרה הקלות רבות ללקוחות, עניין שגרר גידול בחובות לחברת החשמל. המבצע הקודם, שחל בחודש דצמבר 2020 נחל הצלחה רבה. לאור הצלחתו והביקוש מצד לקוחות החלטנו לצאת במבצע שמיטת ריביות ועמלות נוסף במטרה להקל על הלקוחות. זו הזדמנות אחרונה לשלם חובות שנצברו במהלך תקופה זו ללא תשלום נוסף כדוגמת ריביות ועמלות. אני קורא לכל אותם לקוחות לנצל את ההזדמנות ולסלק את חובם. בסופו של דבר, חברת החשמל היא חברה עסקית ותשלומים אלו יאפשרו את המשך ההשקעות בתשתית ויישום תכניות הפיתוח של החברה לטובת שיפור ואמינות אספקת החשמל."

פרסום

 

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל חשמלנט. חשמלנט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום החשמל והתאורה .בחשמלנט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום החשמל והתאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

כתבות נוספות

הוקרה לחברת החשמל ולחברת אס או אס אנרגיה אקספרס על הפעילות המשותפת במלחמה.

16 במאי 2024

נחתם רישיון ההולכה והאגירה לחברת החשמל

12 במאי 2024

סופית: הממשלה החליטה לבטל את היוזמה להקים את תחנת הכוח OPC2 בחדרה

24 באפריל 2024

Enlight מרחיבה את פעילותה ונכנסת לשוק המבוזר באמצעות חברת בת Enlight Local

15 באפריל 2024

25.7 שוק החשמל יפתח לתחרות

14 באפריל 2024

רפורמת "מה שטוב באירופה" אושרה בקריאה ראשונה במליאת הכנסת

4 באפריל 2024

הוקרה לחברת החשמל ולחברת אס או אס אנרגיה אקספרס על הפעילות המשותפת במלחמה.

16 במאי 2024

נחתם רישיון ההולכה והאגירה לחברת החשמל

12 במאי 2024

סופית: הממשלה החליטה לבטל את היוזמה להקים את תחנת הכוח OPC2 בחדרה

24 באפריל 2024

Enlight מרחיבה את פעילותה ונכנסת לשוק המבוזר באמצעות חברת בת Enlight Local

15 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום