לשרה להגנת הסביבה עידית סילמן "המשיכי להלחם עימנו לסגירת יחידות 1-4 בתחנת הכוח אורות רבין"

על רקע האתגרים הסביבתיים שמטרידים את תושבי חדרה: השרה להגנת הסביבה עידית סילמן ערכה סיור בעיר חדרה יחד עם ראש העיר בפועל ניר בן חיים ובכירי העירייה | השרה הצהירה כי תעמוד לצד העיר חדרה ותושביה ותסייע לעיר

השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן, ביקרה בחדרה יחד עם הצוות הבכיר של המשרד בראשות המנכ״ל גיא סמט, ונפגשה עם ראש העיר בפועל ניר בן חיים, מ״מ מנכ״לית העירייה זיוה הימברג, סגני ראש העיר ובכירי העירייה, על מנת לדון באתגרים הרבים איתן מתמודדת העיר חדרה. בין היתר סוגיית סגירת יחידות 1-4 בתחנת הכוח אורות רבין ע"פ החלטת הממשלה 4080 ונגד הקמת תחנת הכוח opc2, טיפול והסדרת המצוקים בחופי חדרה ופיתוח פארק נחל חדרה. בסיום הביקור הודיעה השרה כי העיר חדרה זכתה בתקצוב להפעלת פרויקטים חינוכיים בנושא משבר האקלים בגובה של מאות אלפי שקלים.

בביקור ציין ראש העיר בפועל בן חיים את החשיבות לתכנון העיר בראייה כוללת, תוך הסתכלות על מכלול הצרכים של תושבי העיר ושמירה על בריאותם. במפגש פנה לשרה מנכ"ל איגוד ערים לסביבה שרון כרמל, ניר סהר: "המשיכי להלחם עימנו לסגירת יחידות 1-4 בתחנת הכוח אורות רבין ואל תאפשרו לחברת חשמל להמשיך לזהם באמצעות חוק ההסדרים או בכל דרך אחרת".

פרסום

במסגרת הביקור ביקרו השרה וצוות המשרד במוזיאון החאן ההיסטורי של העיר ובמוזיאון הרפואה הראשון בעולם בטכנודע.

השרה להגנת הסביבה עידית סילמן: ״קיימנו היום ביקור מקצועי בעיריית חדרה יחד עם הדרג הניהולי של המשרד כדי לקדם ולתמוך בעיר למול האתגרים הרבים שעומדים בפניה ובניהם תוספת מתקני תשתית לאומית העלולים לגרום לזיהום אוויר ופגיעה באיכות הסביבה של תושבי העיר. העיר חדרה ממוקמת בלב המדינה ויש לה נכסים רבים שאנחנו מחויבים לשמר אותם למען התושבים והסביבה. בין האתגרים עימם מתמודדת העיר והמרכזי שבהם תחנת אורות רבין. יש להסדיר ולטפל בסוגייה זו על מנת לשמור על בריאות התושבים. נעמוד לצד העיר חדרה ותושביה ונפעל לגיבוש הסכמות בממשלה שיביאו לסגירת יחידות 1-4 בתחנת הכוח כפי שנקבע בהחלטת הממשלה 4080". עוד הוסיפה: "אני מודה לראש עיריית חדרה ולצוות המקצועי על הביקור המוצלח ועל שיתוף הפעולה".

פרסום

ראש עיריית חדרה בפועל, ניר בן חיים: "העיר חדרה נמצאת תחת מתקפה ברמה הארצית לה השלכות דרמטיות ופגיעה אנושה באיכות חיי התושבים. חדרה תפסיק להיות החצר האחורית של מדינת ישראל ואנחנו פועלים בכל הכלים העומדים לרשותנו. אני מודה לשרה להגנת הסביבה עידית סילמן שהגיעה יחד הצוות הבכיר עם בשורות חשובות ומשמעותיות עבור התושבים. נמשיך לעבוד יחד למען איכות החיים ובריאות התושבים".

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל חשמלנט. חשמלנט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום החשמל והתאורה .בחשמלנט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום החשמל והתאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

כתבות נוספות

הוקרה לחברת החשמל ולחברת אס או אס אנרגיה אקספרס על הפעילות המשותפת במלחמה.

16 במאי 2024

נחתם רישיון ההולכה והאגירה לחברת החשמל

12 במאי 2024

נחנכה תחנת ״גבעת אלה״ במועצה האזורית עמק יזרעאל

30 באפריל 2024

סופית: הממשלה החליטה לבטל את היוזמה להקים את תחנת הכוח OPC2 בחדרה

24 באפריל 2024

Enlight מרחיבה את פעילותה ונכנסת לשוק המבוזר באמצעות חברת בת Enlight Local

15 באפריל 2024

25.7 שוק החשמל יפתח לתחרות

14 באפריל 2024

הוקרה לחברת החשמל ולחברת אס או אס אנרגיה אקספרס על הפעילות המשותפת במלחמה.

16 במאי 2024

נחתם רישיון ההולכה והאגירה לחברת החשמל

12 במאי 2024

נחנכה תחנת ״גבעת אלה״ במועצה האזורית עמק יזרעאל

30 באפריל 2024

סופית: הממשלה החליטה לבטל את היוזמה להקים את תחנת הכוח OPC2 בחדרה

24 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום