סייברג'ים הישראלית (CYBERGYM) משיקה את הזירה הראשונה בארה״ב, ומציעה גישה חדשה לאימונים והכשרות סייבר לחברות אמריקאיות

המתקן, חלק מרשת עולמית של זירות אימון של החברה באירופה, אסיה ואוסטרליה,  ממוקם במרכז העיר ניו-יורק, ומצויד ביכולות חדשניות לאימון הרמות השונות בארגונים וחברות.

בחמישי האחרון, נחנכה בניו-יורק, בלב מנהטן, זירת אימונים ראשונה של חברת סייברג'ים הישראלית בארה"ב, בתחום הגנת סייבר, בה שותפה חברת החשמל לישראל.
תפיסת האימון הייחודית של סייברג׳ים היא היחידה בעולם, השמה את המתאמן במרכז, באימון המחקה את המציאות העסקית של הלקוח, ובוחנת ומשפרת את יכולותיו מול הטכנולוגיות של הארגון בארועי התקפת סייבר אמיתיים ומורכבים.

סייברג'ים היא שחקן גלובלי בתחום פתרונות הגנת-סייבר לארגונים והמתקן החדש הוא חלק מהרשת הגלובלית של החברה WCWA. בזירות של סייברג׳ים מתאמנים ארגונים וחברות מתחומי האנרגיה, התשתיות, הבנקאות, הפיננסים והביטוח, בסביבה המחקה את המערכות הקריטיות של החברה ומאפשרת התנסות בהתקפות-אמת מצד צוותים ״אדומים״ מיומנים, ובאופן בטוח לחלוטין. תוכניות האימון בזירות של סייברג׳ים נתפרות באופן פרטני לכל לקוח והוכחו כיעילות יותר מכל שיטות הסימולציה וההכשרה הקיימות. חברות בינלאומיות משתמשות בתוכניות האימון של החברה.

פרסום

חברת החשמל הקימה יחד עם אופיר חסון את חברת סייברג'ים בשנת 2013, עם תפיסה רחוקת טווח לצרכים בתחום הגנת הסייבר בשנים הקרובות. חברת החשמל היא מבין החברות המותקפות ביותר בתחום הסייבר, ונאלצת להתמודד עם מיליוני תקיפות בחודש.  חברת סייברג'ים מספקת לחברת חשמל שירותי אימון סייבר ושירותים מתקדמים משלימים, בנוסף למנגנוני הגנת-סייבר המפותחים על ידי חברת החשמל.

מתקן האימונים בניו-יורק מאובזר בטכנולוגיות מקוריות שפותחו ע״י סייברג׳ים, לניהול התקפות סייבר מורכבות, ניהול תוכנית אימונים ארוכת טווח ובקרה על אימוני סייבר מרמת החברה ועד רמת העובד הבודד. כחלק מרשת האימון והידע העולמית של החברה, המתקן מאפשר ביצוע אימונים מרובי משתתפים במקום ואימונים מקושרים מתקדמים, בהשתתפות כוחות כחולים ואדומים מזירות שונות בעולם.

אלוף במיל. יפתח רון-טל, יו"ר חברת החשמל: אני גאה על הקמת מרכז של חברת "סייברג'ים" בארה"ב, חברה כחול לבן, המובילה בעולם בזירות אימונים להגנת סייבר.  מדובר בצעד אסטרטגי משמעותי. רון-טל ציין, כי חברת החשמל רואה בנוכחותה של סייברג׳ים בניו-יורק הזדמנות עסקית חשובה, שכן הקמת זירה בארה"ב, היא תחילתה של אסטרטגית צמיחה עתידית של החברה בצפון אמריקה.

אופיר חסון, מנכ"ל סייברג'ים ציין, כי לסייברג'ים יש מובילות עולמית בהגנת סייבר על תשתיות קריטיות של ארגונים וחברות ולדעתו, פתיחת הזירה בניו-יורק, תחזק את מעמדה של החברה כמובילה עולמית בתחום.  "ניו-יורק היא המקום המושלם להציע את תוכניות האימונים שלנו. יש לנו יתרון עצום בשוק שמחפש לשפר את יכולות הסייבר שלו, אחרי שהשקיע תקציבי עתק בטכנולוגיות. המודעות למרכיב האנושי בהגנת הסייבר עולה בכל העולם וכאן לרשת זירות האימון שלנו יש יתרון ייחודי בכל העולם.

פרסום

מטה  CYBERGYM בישראל נמצא במרכז ההדרכה של חברת החשמל באתר חפציבה, חדרה, הוקם לפני כשש שנים ומאז מעניק זירות אימון למגוון חברות, ארגונים, וממשלות מרחבי העולם.

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל חשמלנט. חשמלנט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום החשמל והתאורה .בחשמלנט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום החשמל והתאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

כתבות נוספות

שאול גולדשטיין "אחרי 72 שעות בלי חשמל - אי אפשר יהיה לגור כאן"

21 ביוני 2024

מאיר שפיגלר, מנכל חברת החשמל: בישיבת מרכז השלטון המקומי עם ראשי רשויות מכלל...

16 ביוני 2024

מנכ"ל מפעל כבלי החשמל סינרגי בשדרות, עידן בן ארי, שב וביקש להחריג את כבלי ה...

16 ביוני 2024

שרפות הצפון גרמו לנזקים מורכבים ברשת החשמל

5 ביוני 2024

הסכם פורץ דרך בין שתי חברות התשתית הגדולות במדינה

5 ביוני 2024

תחנת הכח אשכול של חברת החשמל הועברה לידיה של קבוצת דליה:

4 ביוני 2024

שאול גולדשטיין "אחרי 72 שעות בלי חשמל - אי אפשר יהיה לגור כאן"

21 ביוני 2024

מאיר שפיגלר, מנכל חברת החשמל: בישיבת מרכז השלטון המקומי עם ראשי רשויות מכלל...

16 ביוני 2024

מנכ"ל מפעל כבלי החשמל סינרגי בשדרות, עידן בן ארי, שב וביקש להחריג את כבלי ה...

16 ביוני 2024

שרפות הצפון גרמו לנזקים מורכבים ברשת החשמל

5 ביוני 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום