סלקום ומשק אנרגיה נכנסות לתחום אספקת החשמל למשקי בית ועסקים

במסגרת הצעד הראשון במהפכת אספקת החשמל בישראל, ייהנו לקוחות סלקום   Energy מהנחות משמעותיות בחשבון החשמל וכן משורה ארוכה של הטבות בעולם החשמל והאנרגיה

 

סלקום וחברת ״משק אנרגיה" הודיעו הבוקר (ב') על כניסתן לתחום אספקת החשמל ללקוחות פרטיים ועסקיים במסגרת מיזם משותף – סלקום Energy.

פרסום

במסגרת הרפורמה שמובילה רשות החשמל, צפויה בעשור הקרוב מהפיכה גדולה בתחום החשמל. בעוד מספר שנים לא רב, שוק החשמל ייראה אחרת לחלוטין. מרבית החשמל בישראל לא ייוצר ע״י חברת החשמל וחלק גדל והולך יהיה מיוצר באמצעות אנרגיות מתחדשות. מרבית הרכבים שיימכרו בישראל יהיו חשמליים או היברידים, וספקי החשמל יציעו פתרונות התייעלות אנרגטית והצעות ערך של חשמל משולבות עם תחומים אחרים. תחום החשמל יהיה תחרותי יותר, חדשני יותר ומשתלם יותר ללקוח.

ממחקר שעשו השתיים הביעו כ-70% מהצרכנים את נכונותם לעבור לספק אחר שאינו חברת החשמל. 81% מהלקוחות הביעו את דעתם כי התמריץ העיקרי לבחירת הספק הוא ״הוזלה במחיר החשמל החודשי״, 45% אמרו כי ״שירות לקוחות טוב״ הוא תמריץ למעבר, 40% אמרו כי ישקלו מעבר לחברה בעלת ניסיון בתחום האנרגיה, 19% ישקלו מעבר לחברה שתציע שירותים נוספים לאספקת החשמל, ו-7% ישקלו לעבור לחברה שתציע שירותים נוספים, דוגמת ״בית חכם״.

במסגרת מהפכה זו תהיה סלקום Energy  מהראשונות שייכנסו לתחום זה (בכפוף לקבלת רשיון לאספקת חשמל), ובכוונתה להציע שורה של הטבות ללקוחות. השילוב בין החברה שעשתה מהפיכה בשירותי התקשורת בישראל לבין אחת מהחברות המובילות במשק  הישראלי בתחום האנרגיה הירוקה עשוי להניב ללקוחות תועלת רבה. משקי בית משלמים כיום בממוצע לחברת החשמל כ-4,000 ש״ח בשנה, ולאחר הצטרפותם לסלקום Energy יוכלו ליהנות מחסכון של עד 500 ש״ח בשנה. עסק בינוני, המשלם כ-50,000 ש״ח בממוצע בשנה, ייהנה מחיסכון של עד 3,000 ש״ח בשנה ואילו עסק גדול, המשלם כיום כמיליון ש״ח בשנה, ייהנה מחיסכון של  עד 50,000 ש"ח בשנה.  (בתלות במאפייני צריכת החשמל של הלקוחות).

בנוסף, בכוונת סלקום Energy להציע ללקוחות ביתיים ועסקים קטנים שיצורפו לשירות בתוכנית הכוללת התחייבות, ערכת חשמל חכם במתנה (ערכה בשווי 500 ₪ הכוללת שקעים חכמים וכן מתג חכם לדוד החשמל הביתי) שיאפשרו לצרכן שליטה מלאה על צריכת החשמל של המוצרים המחוברים לערכה, ניהול חכם מרחוק וכן קבלת מידע בנוגע להיסטוריית הצריכה ושיקוף עלות הפעלת המוצרים במונחי צריכה וכסף.

בכוונת סלקום Energy לאפשר לבעלי רכב חשמלי, להנות מהטבות משמעותיות אשר יכללו, בין היתר, הנחות על התקנת עמדת טעינה ביתית, הנחה בשימוש עמדות טעינה ציבוריות ברחבי הארץ וכן מהנחה בביטוח רכב ייחודי המותאם לבעלי רכב חשמלי.

כמו כן, בכוונתה לתת ללקוחות שיצטרפו לשירות אספקת החשמל של סלקום Energy וגם לשירות הטריפל של סלקום, הנחה נוספת בחשבון החשמל.

סלקום Energy תעודד את לקוחותיה הבייתים והעסקיים להתקין מוצרי אנרגיה מתחדשת ולכן בכוונתה להציע להם הנחה משמעותית בהתקנת פאנלים סולאריים.

בהמשך, צפויה סלקום Energy  להרחיב את פעילותה עם הטבות שונות במגזר העסקי והפרטי, לטובת התייעלות אנרגטית נכונה וכן כניסה לפרויקטים של אגירת חשמל, ניהול וטעינה של רכבים חשמליים בבנייני מגורים ומרכזי עסקים.

במסיבת עיתונאים שהתקיימה הבוקר, אמר מנכ״ל סלקום, אבי גבאי, כי סלקום ביחד עם משק אנרגיה מתעתדת להביא את המהפכה שחוללה בתחומי הסלולר והטלוויזיה, גם לתחום החשמל. "תחום החשמל הוא התחום הבא שיעבור מהפכה בעשור הקרוב, וכמי שביצעה בהצלחה מהפכה בתחום התקשורת, סלקום תהיה כאן כדי להציע לציבור הצעה מיטבית וחיסכון בעלויות השירות".

פרסום

חן מלמד, מנכ"ל משק אנרגיה: " החברות סלקום ומשק אנרגיה חולקות ערכים משותפים של חדשנות וכניסה לתחומי פעילות חדשים מחוללי שינוי ששמים את טובת לקוח הקצה בראש מעייניהם. שיתוף הפעולה המוצלח בין משק אנרגיה, קבוצת אנרגיה הפועלת בתחומי יצור ומכירת חשמל ומוצרים משלימים, בסקטורים מגוונים מתחום האנרגיה החל מאנרגיה מתחדשת, אגירה וטעינה חשמלית, לבין סלקום יתרום להוזלה וחיסכון בעלויות החשמל  ממנו יוכלו להינות לקוחות ביתיים ועסקים קטנים ".

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל חשמלנט. חשמלנט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום החשמל והתאורה .בחשמלנט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום החשמל והתאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

כתבות נוספות

בניה מתועשת מודולרית ? אולי זה הפתרון של ענף הבניה ?

22 ביולי 2024

חברת החשמל מסכמת בהצלחה תרגיל חירום ארצי

18 ביולי 2024

תרגיל ענק במסגרת ההיערכות למלחמה אפשרית בצפון

18 ביולי 2024

ב-25.7, תצא לדרך רפורמת החשמל, הרפורמה הגדולה ביותר במשק הישראלי מאז רפורמת...

18 ביולי 2024

רפורמת הייבוא "מה שטוב לאירופה טוב לישראל" תצא לדרך ב-1 בינואר 2025

18 ביולי 2024

חברת החשמל מבצעת בצפון  עבודות ייחודיות בעזרת מסוקים:

18 ביולי 2024

בניה מתועשת מודולרית ? אולי זה הפתרון של ענף הבניה ?

22 ביולי 2024

חברת החשמל מסכמת בהצלחה תרגיל חירום ארצי

18 ביולי 2024

תרגיל ענק במסגרת ההיערכות למלחמה אפשרית בצפון

18 ביולי 2024

ב-25.7, תצא לדרך רפורמת החשמל, הרפורמה הגדולה ביותר במשק הישראלי מאז רפורמת...

18 ביולי 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום